Menu Zamknij

ConfrontJS 2021- zaproszenie na konferencję

UPDATE – 01.12.2021

W związku z sytuacją epidemiczną konferencja zostaje przełożona na dzień 26 marca 2022. Wszystkie zakupione do tej pory bilety utrzymują ważność do tej daty. Możliwy jest też zwrot biletów i poniesionych kosztów. Więcej info na stronie organizatora.


Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić Was na konferencję front-endową ConfrontJS – odbędzie się ona 11 grudnia stacjonarnie w Warszawie – Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki.

Tym razem zostały przygotowane 2 ścieżki tematyczne, warto więc przejrzeć wcześniej Agendę i zdecydować które prezentacje będą dla Was szczególnie interesujące.

Wszystkie prelekcje odbędą się oczywiście w języku angielskim, ponieważ większość prelegentów to goście z różnych stron świata.

Jeśli chcecie kupić bilety, to zapraszam do skorzystania z mojego kuponu rabatowego – klik w baner obok zapewnia 20% rabat na każdy bilet, w tym ten typu VIP!

Mam też 2 bilety darmowe, które bardzo chętnie Wam udostępnię – tradycyjnie niech zadecyduje kolejność w komentarzach – wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa.

W tym roku ja też się wybieram na tą konferencję – w dobie spotkań online taki stacjonarny event to fajna okazja by się spotkać i porozmawiać na żywo – zarówno z ciekawymi osobami ze światka front-endowego, jak i ze sponsorami. Jeśli ktoś szuka pracy, ciekawych wyzwań czy nowych projektów, to może być dobra okazja by się zaprezentować i zostawić swoje CV.

Do zobaczenia 11 grudnia w Warszawie!

ConfrontJS - kup bilet z 20% zniżką!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *